Misja
plendeitru

serwis klimatyzacji

Serwis
klimatyzacji

klimakonwektory, klimatyzatory, minichillery, szafy klimatyzacji precyzyjnej, agregaty wody lodowej, zdalne skraplacze, drycoolery


automatyka klimatyzacji

Automatyka
klimatyzacji

automatyka central wentylacyjnych, układy sterowania, monitoring HVACR, sterowniki klimakonwektorów, siłowniki i zawory


Montaż klimatyzacji

Montaż
klimatyzacji

instalacje wody lodowej, systemy VRF, klimatyzacja precyzyjna, chłodzenie IT, FreeCooling, odzysk ciepła

wizytowka ACS Serwis KlimatyzacjiWizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę w zakresie serwisu urządzeń, instalacji i systemów klimatyzacji oraz chłodzenia przemysłowego jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu. Mamy świadomość, że żadna firma nie istnieje bez otoczenia, nie istnieje w próżni. Jest wokół niej audytorium, które decyduje o jej sukcesie bądź porażce. Nie są to tylko klienci, ale wszelkie grupy związane pośrednio lub bezpośrednio z firmą. Celem nadrzędnym naszej firmy jest oferowanie specjalistycznych usług pozwalających naszym Klientom skoncentrować się na swojej podstawowej działalności co umożliwia im uzyskanie strategicznej przewagi nad Konkurencją.

 JAKOŚĆ

ACS Serwis Klimatyzacji to najwyższe wymogi jakościowe obsługi klientów. Naszym klientom zapewniamy jakość i tego samego oczekujemy od naszych dostawców. Zdobyte certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001 są potwierdzeniem stosowania zasad zgodnych z tymi normami.
Pamiętamy także o zasadzie, że zadowolony klient przyprowadzi dwóch nowych, niezadowolony zniechęci następnych dziesięciu.

 

RZETELNOŚĆ

rzetelnosc w dzialaniuStaramy się dotrzymywać obietnic niezależnie od wysiłku, który musimy włożyć w ich realizację. Są rzeczy trudne, ale rzadko bywają niemożliwe. Jesteśmy gotowi odpowiadać za nasze błędy i uczyć się na nich. Ponosimy odpowiedzialność za nasze działania i czyny.

 

 

 

UCZCIWOŚĆ BIZNESOWA

We wszystkich kontaktach z naszymi klientami preferujemy partnerski, otwarty i sprawiedliwy styl. Takiego też od nich oczekujemy. Szanujemy konkurencję, uznając jej prawo istnienia na rynku - dzięki niej stajemy się lepsi.

 

ZARZĄDZANIE

Kaizen w dzialaniuStale dążymy do tego, aby nazwa i znak firmy ACS Serwis Klimatyzacji stały się synonimem profesjonalizmu i najwyższych standardów.
W swoich działaniach staramy się wykorzystywać Kaizen - koncepcję zarządzania opartą na zasadzie ciągłego doskonalenia i usprawniania. Polega ona na zaangażowaniu wszystkich pracowników organizacji (firmy), niezależnie od szczebla, w stałe poszukiwanie pomysłów udoskonalenia wszystkich obszarów działalności.

 

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA ŚRODOWISKA

Dbamy o srodowiskoUważamy, że zaangażowanie w sprawy zapewnienia bezpiecznych warunków pracy i ochrony środowiska jest istotnym zobowiązaniem, którego firma będzie przestrzegać. Deklarujemy pełną zgodność prawną w tym zakresie oraz dążenie do ciągłego zmniejszania negatywnego wpływu na środowisko poprzez oszczędne i racjonalne gospodarowanie zasobami środowiska oraz minimalizowanie powodowanych oddziaływań. Prowadzimy też działania ograniczające ryzyko potencjalnych zagrożeń i awarii oraz ich niepożądanych skutków. W celu utrzymywania wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa pracy (BHP) współpracujemy ze specjalistami z firmy Arcos.

 

 

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Działalność społeczna CSRW naszej firmie pomagamy naszym klientom i pracownikom osiągnąć sukces. To zaangażowanie wykracza jednak poza ramy ścisłych działań zawodowych - staramy się włączać w życie społeczności, w której mieszkamy i żyjemy.
Działalność społeczna bazuje na dwóch wzajemnie uzupełniających się formach. Pierwsza to działania społeczne właściciela i pracowników firmy wyrażające się m.in. udziałem w różnorodnych inicjatywach obywatelskich. Drugi rodzaj to odpowiedź firmy na potrzeby społeczności lokalnej. W tym zakresie wymienić należy wsparcia zdarzeń o charakterze społecznym, artystycznym i kulturalnym.

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001

Certyfikat ISO 9001 i 14001

Koniec freonu R22

Całkowity zakaz stosowania freonu R22

wykrzyknik

Sprawdź szczegóły...

Nasze dane w kodzie QR
Kod QR

© ACS Serwis Klimatyzacji Mariusz Rechciński
ul. Słoneczna 16, 95-030 Rzgów POLSKA
kom. 509 411 668. tel/faks +4842 213 01 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należymy do
kfch logo