Serwis naprawczy
plendeitru

serwis klimatyzacji

Serwis
klimatyzacji

klimakonwektory, klimatyzatory, minichillery, szafy klimatyzacji precyzyjnej, agregaty wody lodowej, zdalne skraplacze, drycoolery


automatyka klimatyzacji

Automatyka
klimatyzacji

automatyka central wentylacyjnych, układy sterowania, monitoring HVACR, sterowniki klimakonwektorów, siłowniki i zawory


Montaż klimatyzacji

Montaż
klimatyzacji

instalacje wody lodowej, systemy VRF, klimatyzacja precyzyjna, chłodzenie IT, FreeCooling, odzysk ciepła

Firma

GE Medical System Sp. z o.o.

GE jest korporacją prowadzącą rozległą i zróżnicowaną działalność w dziedzinie produkcji, usług oraz rozwoju technologii. Są obecni w ponad 100 krajach na świecie. Posiadając ponad 250 fabryk na terenie 26 państw.
Wydzielony dział GE Helthcare na terenie Polski - firma GE Medical System Sp. z o.o. jest dostawcą najnowocześniejszych urządzeń do Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej.

Z firmą GE Medical System Sp. z o.o. współpracujemy dostarczając układy chłodzenia technologicznego wraz z automatyką sterującą do Rezonansu Magnetycznego.


Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej PROZON

Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej PROZON jest niekomercyjną instytucją zajmującą się wieloma aspektami dotyczącymi substancji zubożających warstwę ozonową. Celem Fundacji jest wspieranie działań prowadzących do ograniczenia zużycia i emisji substancji niszczących ozon (tj. freonów i halonów) oraz kształtowanie świadomości ekologicznej wśród użytkowników tych substancji.

ACS Serwis Klimatyzacji uczestniczy w ogólnopolskiej sieci odzysku i regeneracji czynników chłodniczych (tzw. Sieć 3R).

Krajowe Forum Chłodnictwa

Krajowe Forum Chłodnictwa jest organizacją służącą całej branży od 2000 r.
Reprezentuje stale rosnące grono rzetelnych przedsiębiorstw sektora chłodnictwa i klimatyzacji. Wśród członków są firmy instalacyjne, serwisowe, handlowe oraz producenci i hurtownicy. Celem Forum jest ochrona praw i interesów swoich członków wobec władz państwowych i lokalnych oraz przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.

ACS Serwis Klimatyzacji jest aktywnym członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa od roku 2009.


Zawory i Siłowniki BELIMO

BELIMO jest światowym liderem w produkcji siłowników i zaworów przeznaczonych do instalacji HVAC.  Oferuje kompletny zakres produktów z jednego źródła, doskonały stosunek ceny do jakości. Pełny asortyment siłowników elektrycznych i zaworów z siłownikami umożliwia różnorodne zastosowania w technice wentylacyjnej, klimatyzacji i ogrzewnictwie. Siłowniki elektryczne z zakresem sterowania zamknij / otwórz,3 pkt, analogowym, wykonanych dla różnych zakresów napięć AC230V,110V AC/DC24V. Wersje MF i MP mogą być parametryzowane a MP dodatkowo pracować w sieci. Specjalne siłowniki do przeciwpożarowych klap odcinających i wentylacji pożarowej zapewniają bezpieczeństwo.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem oraz serwisem BELIMO Siłowniki S.A.


klimatyzacja systemowa Rittal

Firma Rittal Sp. z o.o. powstała w 1999 roku jako polskie przedstawicielstwo koncernu Rittal GmbH, światowego lidera w dziedzinie systemów szaf sterowniczych i obudów kompaktowych. Rittal Sp. z o.o. oferuje ponad 10 000 produktów i zaawansowanych rozwiązań z zakresu systemów szaf sterowniczych, systemów zabudowy elektroniki, klimatyzacji systemowej, komponentów rozdziału mocy, infrastruktury IT oraz obudów zewnętrznych. Firma jest także dostawcą rozwiązań marki Lampertz, w tym pomieszczeń na serwerownie, sejfów na nośniki danych oraz sejfów modułowych do szaf sieciowych i serwerowych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem oraz serwisem Firmy Rittal Sp. z o.o. w zakresie klimatyzacji systemowej.

Climaveneta Polska Sp. z o.o.

Climaveneta Polska Sp. z o.o. - polski oddział firmy Climaveneta należącej do grupy kapitałowej DeLonghi, jedego z największych i najważniejszych europejskich producentów urządzeń klimatyzacyjnych.
Firma Climaveneta Polska Sp. z o.o. posiada na zasadach wyłączności dystrybucję takich marek jak: JACIR Air Traitement (wieże chłodnicze), UNIFLAIR (szafy klimatyzacyjne), XCHANGE (chłodnice i skraplacze powietrza).

Jesteśmy autoryzowanym partnerem oraz serwisem Climaveneta Polska Sp. z o.o.

Kod QR

  1. Uruchom skaner kodów w swoim telefonie
  2. Nakieruj telefon na ekran monitora i odczytaj kod QR
  3. Dodaj wizytówkę firmy do kontaktów lub wykonaj połączenie

Aplikacje do skanowania kodów QR

Uups, nie znaleziono szukanej strony.

 

Możliwe, że nie możesz zobaczyć tej strony, ponieważ:

  • Użyta zakładka jest nieaktualna
  • Twoja wyszukiwarka nie odświeżyła jeszcze mapy naszej witryny
  • Adres został wpisany z błędem
  • Nie masz uprawnień do obejrzenia tej strony
  • Joomla! nie może zlokalizować wskazanego zasobu.
  • Wystąpił błąd podczas wykonywania powierzonego zadania.

Spróbuj jednej z następujących stron:

  1. Strona startowa  lub skorzystaj z wyszukiwarki

na pewno gdzieś to jest :-)

Nowoczesny i profesjonalny serwis klimatyzacji

Zapewniamy przede wszystkim profesjonalny serwis klimatyzacji. Serwis urządzeń, instalacji i systemów klimatyzacji komfortu, klimatyzacji przemysłowej, klimatyzacji systemowej oraz klimatyzacji precyzyjnej. Serwisujemy pojedyncze klimatyzatory split jak i całe instalacje klimatyzacyjne. Obsługujemy systemy chłodzenia przemysłowego, chłodzenia technologicznego maszyn, urządzeń medycznych, przestrzeni produkcyjnych i handlowych. Konserwujemy, naprawiamy oraz montujemy wymienniki i chłodziarki szaf sterowniczych i klimatyzatory szaf automatyki.

Naszą specjalnością jest klimatyzacja i chłodzenie rezonansu magnetycznego oraz układy chłodzenia sprężarki helowej.

 

projektowanie i montaż układów klimatyzacyjnychZajmujemy się również projektowaniem i montażem układów klimatyzacyjnych w małych i dużych obiektach o charakterze indywidualnym i przemysłowym. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowopowstających oraz tych już istniejących. Doradzamy przy doborze urządzeń klimatyzacyjnych i ich wykorzystaniu. Oferowane przez nas urządzenia dostosowujemy do parametrów technicznych i przeznaczenia obiektu uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje klienta. W swoich działaniach dużą wagę przykładamy do zagadnień poszanowania energii i ochrony środowiska proponując urządzenia i układy wykorzystujące technikę inverterową, oraz z zastosowaniem FreeCooling-u.  Proponujemy także układy odzysku ciepła odpadowego zarówno z urządzeń ziębniczych (chłodniczych) jak i z procesów technologicznych.
O zadowolenie naszych klientów dbamy współpracując z wieloma producentami i dystrybutorami oferującymi uznane i sprawdzone na polskim rynku rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i chłodzenia.

 

Rzetelna i sprawdzona firma serwisowaDbamy o nieustanne poszerzanie wiedzy i umiejętności naszych pracowników kierując ich na dodatkowe kursy i szkolenia. Nasi serwisanci posiadają wymagane uprawnienia (SEP, Świadectwo Kwalifikacji) i najlepszy profesjonalny sprzęt gwarantujący wykonywanie prac na najwyższym poziomie.
Świadcząc usługi w zakresie montażu klimatyzacji, naprawy, konserwacji maszyn i urządzeń klimatyzacyjnych posiadamy wpis do rejestru certyfikowanych przedsiębiorców Urzędu Dozoru Technicznego.

Przyjęcie do grona firm zrzeszonych w Krajowym Forum Chłodnictwa jest potwierdzeniem profesjonalizmu i solidności firmy ACS Serwis Klimatyzacji.

Udział w programie Rzetelna Firma zaświadcza o wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej naszej firmy.

 

Wiedza, zaplecze techniczne i zdobyte przez nas bogate doświadczenie gwarantuje Państwu pomoc przy rozwiązywaniu wszelkich, nawet nietypowych problemów technicznych w zakresie klimatyzacji, chłodzenia przemysłowego i chłodzenia technologicznego.

Podkategorie

Certyfikat ISO 9001, ISO 14001

Certyfikat ISO 9001 i 14001

Koniec freonu R22

Całkowity zakaz stosowania freonu R22

wykrzyknik

Sprawdź szczegóły...

Nasze dane w kodzie QR
Kod QR

© ACS Serwis Klimatyzacji Mariusz Rechciński
ul. Słoneczna 16, 95-030 Rzgów POLSKA
kom. 509 411 668. tel/faks +4842 213 01 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należymy do
kfch logo